Adószám: 19662927-1-43
Számlaszám: 11705008-20464565
Váltás klasszikus nézetre

Tanári/oktatói állások

A Biatorbágyi Innovatív Technikum és Gimnázium (BIT) felmenő rendszerben több, mint 500 diák számára kínál piacképes szaktudást. A jelenleg 2 osztállyal, ideiglenes helyszínen (Bicske) működő BIT a következő tanévben újabb 4 osztályt indít a biatorbágyi új iskolaépületben (https://www.bit-edu.hu/kepgaleria/)

Bővülő csapatunkba keressük tanár kollégáinkat a 2023/24-es tanévre.

Iskolánk mind az oktatási környezet kialakításában, mind az oktatási módszertanban épít a legkorszerűbb nemzetközi és hazai tapasztalatokra. Célunk, hogy a legmodernebb eszközökkel, a legjobb pedagógusok segítségével támogassuk diákjainkat.

A 2,5 hektáron elhelyezkedő, 11 ezer négyzetméteres, zöldmezős beruházásként épülő új középiskola megjelenésében és felszereltségében is 21. századi környezetet biztosít tanulóknak és tanároknak egyaránt.

Az alábbi tantárgyak, tantárgyi területek ellátására várjuk a jelentkezéseket:

Főbb feladatok:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Amit kínálunk

Illetmény és juttatások

Foglalkoztatás jellege

Munkavégzés helye

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

A pályázatot  a jelentkezem gombra kattintva/ az igazgato@bit-edu.hu címre kérjük elküldeni 2023. január 31-ig.

A pályázatok elbírálása

Az állásinterjúk 2023. februártól kezdődnek.